Zapraszamy do kontaktu +48 576 771 944 / +48 509 393 496
Osiągnij zysk

Inwestycja w mieszkanie nad morzem to idealne rozwiązanie dla każdego!

Będąc właścicielem nieruchomości bezpiecznie lokalizujesz swoje fundusze, ponieważ w dłuższej perspektywie nieruchomości od strony morza zyskują na wartości. W ten sposób otwiera się przed Tobą szeroki wachlarz możliwości: szansa na posiadanie własnego mieszkania tuż przy plaży; mieszkanie do wynajęcia, którym zarządzasz samodzielnie lub przez operatora, aby czerpać zyski z wynajmu krótkoterminowego. Możesz też w każdym momencie korzystać z niego indywidualnie!

Pamiętaj, że inwestując w tą lokalizację inwestujesz również w zdrowie!

Inwestowanie z operatorem TS Rezydent :

Kupujesz dane mieszkanie dla siebie – zyskujesz idealny lokal z pięknym widokiem w doskonałej lokalizacji. Cieszysz się komfortem i korzystasz z licznych atrakcji kompleksu: baseny, zabiegi SPA, tarasy widokowe, siłownia, gastronomia*! To wszystko w jednym miejscu!
Kupujesz mieszkanie z zamiarem wynajmu. Przekazujesz jego zarządzanie profesjonalnemu operatorowi, który dba o maksymalne obłożenie, abyś mógł czerpać zyski z projektu inwestycyjnego.

*część atrakcji w trakcie realizacji.

Jako operator oferujemy 70 % zysku z najmu!

Dbamy o czystość, stan techniczny i bezpieczeństwo lokalu!

Masz prawo przyjechać kiedy tylko chcesz!

Ciesz się swoim mieszkaniem w nadmorskim kurorcie i zarabiaj na jego wynajmie.

Podane informacje służą wyłącznie celom promocyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu cywilnego.

 

SZYBKI KONTAKT