Zapraszamy do kontaktu +48 576 771 944 / +48 509 393 496
O nas

TS REZYDENT to Polska firma działająca i zarządzająca na rynku inwestycyjnym. Nasza firma oferuje zarówno klientom jak i inwestorom 360 stopniową obsługę.

Obecnie TS REZYDENT skupia się na tworzeniu stylowych apartamentów nad morzem Bałtyckim w urokliwej miejscowości Sianożęty w bliskiej odległości od Kołobrzegu. Nasza lokalizacja jest jedną z najatrakcyjniejszych, gdyż apartamentowce znajdują się przy samym morzu!

TS REZYDENT sprawuje pełną opiekę nad Kompleksem znajdującym się nad morzem, który widnieje pod nazwą Family Hotel Dominikana, ale również koordynuje działania w Wielkopolsce, gdzie zainwestował ogromne fundusze na ratowanie zabytku – Pałacu w Tarcach. Obiekt ten został zrewitalizowany i teraz oferuje usługi na najwyższym poziomie w formie przyjęć i eventów firmowych. Obiekt nazwany “perłą ukrytą wśród lasów”.

Kompleks nadmorski to kolejna perła… Tym razem już u brzegów Bałtyku.

Opierając się na doświadczeniu, nasz zespół dopracował możliwości inwestowania w nieruchomości oferując zakup lokali w Kompleksie Family Hotel Dominikana w Sianożętach. Obiekt liczy blisko 225 lokali, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Naszą misją jest budowanie zaufania wśród naszych klientów. Jesteśmy uczciwym partnerem, doświadczonym i sprostającym wszelkim wymaganiom.

Zachęcamy do kontaktu!

Zespół TS REZYDENT

SZYBKI KONTAKT